Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Ponuka

 

        Masáže:

Klasická masáž

Pri klasickej masáži sa uplatňujú dotyky rúk, to prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyronanosť.

 

 

Mäkké techniky

Je to masáž, pri ktorej sa pracuje s mäkkými tkanivami bez použitia oleja. Aplikuje sa pri bolestiach hlavy, chrbtice, kĺbov. Uvoľňujú sa svalové spazmy, zatuhnutia, kĺbové blokády z rôznych príčin. Po ukončení zostáva dlhodobý pocit prehrievania v ošetrovej oblasti

Myofasciálna masáž

Je práca na fasciálnom systéme klienta. Fascia je časť spojeného tkanivového systému. Fasciálny systém obopína telo a má schopnosť ovplyvňovať každý sval, šľachu, úpon, nerv, cievy, orgány, kosti, systémy a bunky tela. Fascia prepája jednotlivé systémy v ľudskom organizme.

Manuálna lymfodrenáž

Je masáž ktorá sa vykonáva jemnými, pomalými a presne definovanými ťahmi, hmatmi a tlakom. Pôsobí na povrch tela, čím sa aktivuje pohyb lymfy v lymfatických cievach, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.

Reflexná masáž chodidiel

 

Ľudia kedysi chodili bosí, prirodzene masírovali nohy.Na každej nohe sú umiestnené reflexné plôšky , ktoré odpovedajú príslušným orgánom, funkciám a častiam tela. Ich stimulácia na vrchu, spodku a boku chodidiel pomáha telu odstraňovať toxíny z tela, znižuje napätie organizmu a znovunavracia prirodzený  stav ľudského tela 

 

 Bankovanie

Poznali už v stredoveku. Bankovanie vykonávali bambusovými rúrkami, kravskými rohmi. Robí sa suché a krvavé bankovanie. Krvavé je povolené len v nemocničných zariadeniach.Klasické bankovanie závysí od podtlaku prisatia na pokožku. Pôsobením podtlaku dochádza k popraskaniu drobných kapilár (žíl) s malými krvnými výronmi . Účinky bankovania pôsobia blahodárne na celé telo, prečistuje krv, zlepšuje krvný obeh, obnovuje funkciu nervového systému, pomáha na lymfatický systém

 

 Indická masáž hlavy

Pochádza z Indie, kde sa praktizuje viac ako 5 000  rokov. Dedí sa z pokolenia na pokolenie - matky masíruju svoje deti. V indii touto masážou zakončujú svoju prácu holiči. Je zameraná na paže, krk, hlavu. Uvolnuje sa pri nej napätie, stres. Ma blahodárne účinky proti únave, nespavosti, podpouje rast a kvalitu vlasov. 

 

 

Cvičenie:

SM systém

Základom metódy je Špirálna stabilizácia chrbtice, ktorá pohybom hornej končatiny aktivuje šikmé brušné svaly a naťahuje chrbticu smerom nahor. To umožňuje liečbu, prevenciu a regeneráciu chrbtice a veľkých kĺbov.Nesprávne držanie tela spôsobuje disharmóniu vo svaloch. Na jednej strane sú svaly skrátené a na druhej oslabené a nedokážu medzi sebou fungovať a zapájať sa vtedy, keď treba zastabilizovať jednotlivé segmenty v  správnej polohe pri pohybe.

 


TOPlist